Teslimat Koşulları
Siparişiniz onaylandıktan sonra 3 iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilir. (Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.)
Lütfen ürününüzü teslim alırken içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir olumsuzlukta kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Teslimat sırasında alıcının adreste bulunmaması halinde, sipariş teslimat adresinde bulunan kişiye, imzası karşılığında kargo şirketince teslim edilebilir.

Garanti ve İade Koşulları
DEMODA’dan aldığınız ürünü, teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz. Kullanımla bağlantılı oluşmuş ve hatalı temizleme işlemleri nedeniyle zarar görmüş ürünlerin iade alınması mümkün değildir. Faturasız ürünlerde iade kabul edilmemektedir. İadeler mutlak surette ürünün orijinal ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce bizimle irtibata geçiniz. İade kargo ücretleri alıcıya aittir, kargo ödemeli iadeler kabul edilmemektedir.